Jesteśmy Nowoczesną Prywatną Szkołą Językową.
Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania: od A1 ( BEGINNER- POCZĄTKUJĄCY ) do C2 (MASTERY, NEARLY NATIVE SPEAKER LEVEL - PROFESJONALNY, ZBLIŻONY DO POZIOMU RODOWITYCH UŻYTKOWNIKÓW JĘZYKA).

Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w kameralnych grupach liczących do 4 osób.

Głównym założeniem naszej szkoły jest indywidualne podejście do każdego ucznia, gdyż wiemy iż jest to istotny warunek efektywnej nauki języka obcego. Jednocześnie pamiętamy o tym, jak ważna jest komunikacji wśród rówieśników, dlatego umożliwiamy interakcje w małych grupach (do 4 osób).

W Y B Ó R    N A L E Ż Y    D O    C I E B I E

Przygotowujemy do:
  • sprawdzianów ósmoklasisty
  • egzaminów gimnazjalnych
  • certyfikatów Cambridge FCE, CAE
  • matury podstawowej i rozszerzonej oraz egzaminów językowych z lektoratu na studiach.

Prowadzimy standardowe kursy rozwijające wszystkie potrzebne umiejętności:
  • mówienie
  • gramatyka
  • słuchanie
  • czytanie

• Urozmaicamy naukę, ciekawymi pomysłami realizowanymi w trakcie lekcji.

Nauka języka angielskiego może być naprawdę interesująca, a dzięki nauce w English Centre, z pewnością się o tym przekonasz.